سرآغاز

جمعه 1 تیر 1397 ساعت 00:01

من رضا 29 ساله !

متولد 8 فرودین 1368 هستم ! در شهر اصفهان به دنیا اومدم .

 

 

این چندمین سایت که می‌سازم و حذف می کنم! از سال ۸۹ تا همین چند مدت پیش توی کانال می‌نوشتم ولی منصرف شدم یعنی کانال هستم اما دیگر نمینویسم داخل ش یا خیلی کم! چون من از دنیا خودم می نویسم از دنیایی که یک معلول جسمی و حرکتی خفیف ( این اسمی که بهزیستی روی معلولیت من گذاشته؛ به اصطلاح عامیانه چُلاق م) دارم مینویسم! از درد ها و رنج ها و سختی های زندگی یه کسی که چنین مشکلی داره! هی نظر می‌گذاشتند که صبور باش توکل کن به خدا مشکلات ت حل میشه! اما این رنج ها منو رو نابود. می‌کند مینویسم . 

 

اینجا غارتنهایی یه پسر که همیشه طرد شده این از بُغض ها و رنج های که می‌برم مینویسم، شاید خیلی از این رنج ها برای افراد سالم احمقانه و پیش پا افتاده باشه اما برای کسی مثل من زجر آور است این ها... بهر حال...

 

بعضی ها از شرایط من آگاه نیستند و جایی من توی اون محیط های بسته و احمقانه و شدیدا مذهبی که باور براین اساس بودند که این پای چُلاق من عذاب و عقوبت و یا آزمونی الهه ی ست برای آزمایش و یا بخشیده شدن گناهی! و همیشه مورد ترحم و دلسوزی و یا تمسخر قرار گرفته‌ام! می آیند نصحیت که می‌گذرد شاد باش! من روح م آزار دیده از این نوع زندگی که داشته ام! بهر حال مینویسم اینجا بدون دغدغه اگر گذرتان ایجا افتاد لطفا فقط خواننده باشید بدون هیچ گونه حس ترحم و یا اینکه بخواهید به خودتان به قبول نید انسان خوب هستید آره شما خوب ترین انسان دنیا و من بدترین انسان دنیا به همین خاطر نصحیت و یا کمک ی کنید بگذارید در غارتنهایی خودم بمانم ممنون!

 

 

 

من دانشجوی ترم 4   رشته مهندسی ناپیوسته  کامپیوترم و  کارمند یک شرکت نرم افزاری هست که در زمینه طراحی سایت خرید و فروش آنلاین مسافرتی هست . 

 

 

 

تصمیم گرفتم در این وبلاگ داستان زندگیمو بگم داستانی که بسیار تلخ و ناگوار امیدوارم یه کسی پیدا شود و حوصله پیدا کند و بخون

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)

نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد